Duren & Jestyl

News download screenshots bugs

06/09/07

Daję dzisiaj wersję dla Windows.

16/09/07

Wydaję wersję 0.0.1 nowego projektu o nazwie Jestyl. Jest oparty o silnik Durena, a baza przedmiotów została wyodrębniona do modułu o nazwie Asperges. Jednak tylko w kodzie źrodłowym, sama gra dalej jest w jednym pliku.20/12/05

Dodaję 1.9.5 dla Windowsa.

18/12/05

I dziś pojawia się wersja 1.9.5, jest tam do przejścia dość długi i pokręcony las Morte. I pewna nowość, teraz będę pakować Dureny w Autopackage.

29/11/05

Dodaję wersję dla Windows, poza tym screena z w/w wersji i dział z bugami, które są namierzone.

28/11/05

Dzisiaj dodaję wersję Durena bez polskich znaków. Taka wersja powstała ponieważ utrudniają one przede granie pod Windows (cmd.exe koduje w IBM-852), a także kilka osób skarżyło się na niewygodę wpisywania polskich znaków. Wersja istnieje jako źródło i jako SlackPkg. Niedługo na tej podstawie dodam wersję dla Windows, tylko znajdę jakąś przyjazną duszę lub sam skompiluję.

26/11/05

Wersja 1.9.4special, przerobiony system przedmiotów i umiejętności (teraz to są bloki) i usunięty spory błąd utrudniający grę.

24/11/05

Dobra, wydaję oficjalne oświadczenie, nie działa wyczytywanie, skille, przedmioty i wszystko inne co ma z tym związek. Wszystko przez dziwne działanie FreePascala. W ciągu paru dni nadam działającą wersję 1.9.4.

21/11/05

Kolejna wersja. Baaardzo dużo zmian. Wersji dla Win32 nie daję, bo ma pełno błędów.

14/11/05

Na stronie, a także w samym Durenie zaszło wiele zmian. Przede wszystkim strona nie jest już dziwnym zlepiekiem informacji, ale jest porządnie podzielona na działy.

W grze został odnowiony system walki, przynajmniej od strony kodu, bo z wyglądu i w działaniu jest prawie taki sam. I tu przechodzimy do kolejnej nowości. System list (moduł DDialogs) używany szeroko w całej grze ma w końcu możliwość powrotu do wyższej instancji.

Poza powstał system zakupów i parę innych fajnych rzeczy. Wszystko to już niedługo w wersji 1.9.3. Aha, i jeszcze dodałem screen z tej wersji, żebyście mogli zobaczyć trochę tych zmian.

Powrót do strony Szatkusa

Valid XHTML 1.0 Strict